ЗВ'ЯЗАТИСЬ З ОПЕРАТОРОМ
"БІЗНЕС-ДОВІДКИ 15-68"
(0332) 25-01-69, (050) 159-68-68
www.1568.lutsk.ua
 

"ЖИТТЯ - ЦЕ ROCK-n-ROLL!", - таке гасло багато років сповідує пивний клуб "Майдан".

Розумні люди кажуть, що рок-н-рол – це стиль життя, тому персонал "Майдану" намагається об’єднати у своїх стінах сильних та вільних духом людей, які не розмінюються на дрібниці і дешеві замінники. І в цьому є щось спільне між усіма відвідувачами цього пивного клубу, ким би ти не був, фольк та рок-н-рол змусять почуватися вільною людиною, не загубити свої почуття та помисли в ямі масово-попсової істерії.

Музиканти і гості, побувавши там, кажуть, що «Майдан» є місцем, де живе душа рок-н-ролу. І це не лише тому, що у них витримується формат якісної музики, а й через те, що вони намагаються жити без гамбургерів та піци - як серед страв, так і в житті.

Бар "Майдан" складається з двох автономних частин - Перший та Новий.

Перша частина включає в себе літній зал №1 та саме зал №1.

Зал №1 приймає любителів файного пива та гарної закуски під мелодійну гру ретро-фольк квартету "Стара Шухляда".

"Стара Шухляда" - це колектив високопрофесійних музик, які виконують будь-які вишукані музичні забаганки наших відвідувачів.

Перший зал – це затишне місце відпочинку для любителів фольку. Тут можна спокійно передихнути під чарівні звуки скрипки, сопілки, акордеону та контрабасу.

Зал №2, або Новий зал складається з літнього залу, саме залу та хатки.

Тут запропоновано відвідувачам банкетні зали на 6-8 та 10-12 чоловік.

Можливість одночасно розмістити веселу компанію 50-60 чоловік за чарівними столиками (довжина 5 метрів). В Новому залі проходить безліч музичних та розважальних програм.

Також ізольовану, окрему хатку з каміном та справжньою робочою сільською плитою на 14-16 чоловік.

Кожну останню неділю місяця проходять «Останні неділі» - концертні програми присвячені сучасним течіям та напрямам РОК музики.

Та найбільша гордість цього закладу і його друзів-прибічників полягає у пропагуванні й підтримці справжньої української музики; від легенд українського року до молодих альтернативних гуртів, виключення тільки одне – ніякої «попси».

детальніше (адреса, телефони, режим роботи, веб-сайт та інша довідкова інформація)

43000, Україна, м.Луцьк

  • тел. 15-68
  • (0332) 25-01-69
  • (050) 159-68-68

2017 © Всі права захищено